DevOps

Tworzymy środowiska produkcyjne dla małych, dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Naszym celem jest optymalizacja.

Tworzymy środowiska produkcyjne dla małych, dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Naszym celem jest automatyzacja, w taki sposób aby system sam wykrywał i w odpowiedni sposób reagował. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, wychodząc na przeciw oczekiwań naszych Klientów.

Develpment and Operations

Plan

Planowanie

Już na etapie wczesnego planowania jesteśmy w stanie wyeliminować wiele problemów mogących pojawić się w przyszłości. Podczas tego procesu zostaje przeprowadzona gruntowna analiza potrzeb infrastrukturalnych, architektonicznych.

Build

Build

Podczas projektowania systemu wykorzystywane są najnowsze rozwiązania technologiczne dostosowane pod indywidualne potrzeby. W procesie tym stosujemy najlepsze praktyki pod względem bezpieczeństwa, budowy, jak również wydajności.

Test

Test

W fazie testowej przeprowadzane są gruntowne i zamierzone awarie, mające na celu sprawdzenie zachowania się systemu. Wyniki tych testów dają gwarancje ze w normalnych warunkach produkcyjnych system będzie bezawaryjny.

Deploy

Deploy

Jednym z końcowych etapów jest wdrożenie. Etap ten jest już końcowym efektem prac jakie zostały podjęte wcześniej. System informatyczny jest w pełni funkcjonalny dla środowiska produkcyjnego.

Monitor

Monitor

Mamy bogate doświadczenie w monitorowaniu małych i dużych systemów informatycznych tak aby zapewniać poprawne i nieprzerwane działanie usług przemysłowych. Podchodzimy indywidualnie do każdego problemu. W niektórych przypadkach stosujemy algorytmy samo uczące się, które potrafią z dobrą dokładnością reagować i samodzielnie rozwiązywać problemy (np. zmiana interfejsu WAN w przypadku chwilowego braku sieci).

Nasza oferta

  • Instalacja i konfiguracja serwerów
  • Monitoring infrastruktury sieciowej, serwerowej
  • Automatyzacja procesów kopii zapasowych
  • Projektowanie i konfiguracja sieci LAN, WiFi, WAN
  • Tworzenie skryptow automatyzujacych działania infrastruktury informatycznej
  • Zabezpieczanie sieci, serwerów
  • Wirtualizacja
  • Migracja
Contact Contact