Nasze technologie

Web Development

HTML5

HTML

Język wykorzystywany do tworzenia i prezentowania stron internetowych. Stanowi rdzeń każdej strony www. Kod HTML5 tworzymy w semantyczny sposób zgodnie z najnowszymi standardami.

CSS3

CSS3

Język służący do opisu formy prezentacji (wyświetlania) stron www. W połączeniu z HTML5 pozwala na tworzenie nowocześnie wyglądających, zaawansowanych stron i serwisów

wordpress

WordPress

System zarządzania treścią (CMS), świetnie sprawdza się jeśli na stronie jest potrzeba prowadzenia bloga. Wykorzystuje bazę danych MySQL. Pozwala w łatwy sposób edytować stronę i dopasowywać ją do swoich potrzeb.

javascript

JavaScript

JavaScript to skryptowy język programowania wysokiego poziomu. Razem z HTML i CSS stanowi podstawowe narzędzie do tworzenia stron internetowych, jest językiem wieloparadygmatowym - można w nim programować obiektowo, funkcyjnie i imperatywnie. Posiada API przystosowane do pracy z tekstami, tablicami, datami czy wyrażeniami regularnymi.

sass

SASS

SASS jest preprocesorem CSS, pozwala na tworzenie bardziej stabilnych, wydajnych, nowoczesnych stron www w krótszym czasie.

symfony

Symfony

Symfony to framework dla aplikacji internetowych napisany w języku PHP bazujący na wzorcu projektowym MVC. Jest niezależny od systemu bazodanowego, zgodny z najlepszymi standardami oraz wzorcami budowy aplikacji internetowych. Dzięki niemu można w szybszy sposób stworzyć zaawansowane aplikacje internetowe.

mysql

MySQL

MySQL jest to wolnodostępny, otwartoźródłowy system zarządzania relacyjnymi bazami danych. Jest on rozwijany przez firmę Oracle. Serwer MySQL dostępny jest dla wszystkich popularnych platform systemowych i różnorakich architektur procesorów. Jest dostępny także w wersji źródłowej, co umożliwia skompilowanie go dla dowolnej innej platformy.

postgresql

PostgreSQL

PostgreSQL to obok MySQL jeden z najpopularniejszych otwartych systemów zarządzania relacyjnymi bazami danych. Większość dystrybucji Linuksa zawiera pakiety umożliwiające instalację bazy PostgreSQL. Zalicza się go do baz typu RDBMS z rozszerzeniami obiektowymi. Przez 30 lat zyskał miano niezawodnego i bardzo wydajnego.

react

React

React to biblioteka JavaScript do tworzenia interfejsów użytkownika. Jest prowadzona przez Facebooka oraz społeczność indywidualnych programistów i firm. React może być wykorzystany jako podstawa do opracowania aplikacji jednostronicowych lub mobilnych.

Graphic Design

photoshop

PS - Adobe Photoshop

Oprogramowanie do obróbki zdjęć i projektowania grafiki stanowi rdzeń niemal każdego kreatywnego projektu — od edycji zdjęć i tworzenia kompozycji do malowania cyfrowego, animacji i projektowania grafiki.

illustrator

AI - Adobe Illustrator

Standardowe w branży rozwiązanie do obsługi grafiki wektorowej. Używają go miliony grafików i artystów podczas pracy nad różnymi projektami — od wspaniałych grafik internetowych i przeznaczonych na urządzenia przenośne po logo, ikony, ilustracje książkowe, opakowania produktów i billboardy.

Adobe InDesign

Id - Adobe InDesign

InDesign to jeden z najlepszych w branży programów do projektowania stron i układu materiałów przeznaczonych do druku oraz cyfrowych. Oferuje wszystko, co jest potrzebne do tworzenia i publikowania książek, czasopism cyfrowych, książek elektronicznych, plakatów, interaktywnych plików PDF i innych publikacji.

Adobe Experience Design

Xd – Adobe Experience Design

Adobe Xd to pełna możliwości platforma przeznaczona do projektowania stron internetowych i interfejsów użytkownika.

Development and Operations

Cisco

Cisco

Mikrotik

Mikrotik

Vmware

Vmware

Zyxel

Zyxel

Citrix

Citrix

Fortinet

Fortinet

Nagios

Nagios

Proxmox

Proxmox

Zabbix

Zabbix

Hyperv

Hyperv

Linux

Linux

Contact Contact