Projektowanie stron internetowych

Projektujemy i budujemy aplikacje webowe, serwisy internetowe, sklepy internetowe, blogi, strony wizytówki. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie by dostarczać najbardziej funkcjonalne rozwiązania.

Projektujemy i budujemy aplikacje webowe, serwisy internetowe, sklepy internetowe, blogi, strony wizytówki. Pracujemy w oparciu o najnowsze technologie by dostarczać najbardziej funkcjonalne rozwiązania. Opracowujemy skalowalne, bezpieczne, zorientowane obiektowo aplikacje z naciskiem na efektywne wykorzystanie algorytmów i optymalne struktury baz danych. Przykładamy dużą wagę do szczegółów.

Websites

Strony internetowe

Możemy stworzyć dla Ciebie wszystkie typy stron internetowych: stronę wizytówkę, landing-page, stronę z systemem zarządzania treścią (CMS), stronę z autorskimi (unikalnymi) skryptami - dostosowaną do Twoich potrzeb.

E-commerce

E-commerce

Możemy stworzyć dla Ciebie sklep E-commerce wraz z naszymi autorskimi rozszerzeniami, nowoczesną grafiką, wszystko dostosowane do Twoich potrzeb.

Blog

Blog

Chętnie dodamy do Twojej strony bloga lub stworzymy stronę od zera wraz z nowoczesnym systemem blogowym. Dzięki temu w łatwy sposób będzie można nim zarządzać.

SEO optimisation

Optymalizacja SEO

Tworząc każdy projekt dbamy o odpowiednią optymalizację dla widoczności strony internetowej w organicznych/nieodpłatnych wynikach wyszukiwania. Każdą stronę tworzymy w semantyczny sposób, aby już od początku była przygotowana na dobre pozycjonowanie w organicznych wynikach wyszukiwania. Zapewniamy również audyty SEO, dostosowanie istniejącej witryny do jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Zapewniamy również audyty SEO, dostosowanie istniejącej witryny do jak najlepszej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Nasza oferta

  • strona www
  • autorska strona Wordpress
  • autorski sklep E-commerce
  • autorskie rozszerzenia E-commerce
  • usługi SEO
  • skrypty w PHP, javascript na stronę
Contact Contact